يکشنبه 22 فروردين 1400  |   |  ورود به سايت
محصول های شرکت پارس تکسان
22

در اتوماتیک تلسکوپیک

در اتوماتیک تلسکوپیک

عملکرد این سیستم مشابه درهای اتوماتیک کشویی است با این تفاوت که عرض بازشو آن حدوداً دو سوم عرض کل دهنه می باشد و در اماکنی استفاده می گردد که به دلیل محدودیت فضا امکان بازشوی مفید توسط درب کشویی معمولی مقدور نمی باشد. در این سیستم به ازای هر لنگه ثابت دو یا سه لنگه متحرک نصب می شود که به صورت تلسکوپی بر روی یکدیگر جمع می شوند. باز شدن این نوع از در جلوه ای ویژه به ورودی ساختمان ها می دهد لذا با توجه به میزان بازشو مطلوب و نحوه خاص حرکت آن از استقبال ویژه ای در بین مشتریان روبروست.

انواع این درها عبارتند از :

1-    در اتوماتیک تلسکوپیک با 4 لنگه متحرک

این درها راه حلی مناسب برای دست یابی به حداکثر  عرض بازشو در مکانیزم  کشویی و برای ورودی های معمولی می­باشند . در این درها به ازائ 2 لنگه ثابت ، 4 لنگه متحرک وجود دارد که لنگه متحرک دوم با نصف سرعت لنگه  متحرک اول حرکت می­کند و در پایان  مسیر روی لنگه ثابت قرار  می­گیرند .

 2- در اتوماتیک تلسکوپی با 1 لنگه  ثابت و 2 لنگه متحرک

این درها نیز برای ورودی های که امکان نصب در اتوماتیک کامل به علت کم عرض بودن دهانه وجود ندارد راه حل ایده آلی ست و در این دربها 3/2 عرض بازشو قابل دست یافتن می باشد . در این دربها 2 لنگه متحرک به صورت کشویی حرکت می نمایند و روی لنگه ثابت قرار  می گیرند.

3-     درهای اتوماتیک با 4 لنگه متحرک و بدون لنگه یا پانل ثابت

این درهامناسب در ورودی هایی ست که ورودی کم عرض است و نصب دربهای اسلاید یندگ  معمولی با لنگه ثابت باعث محدودیت عرض بازشو می شود و در این درها به علت نیاز به تمام عرض بازشو 4 لنگه متحرک روی فضای جانبی که معمولا دیوار است به حرکت در می آیند .

 4-در اتوماتیک تلسکوپی بدون پانل ثابت فقط با2 لنگه متحرک

این نوع در کشویی نیز امکان بهره برداری از دیوارها و فضاهای جانبی و بدون استفاده از لنگه ثابت را فراهم می نماید و معمولا مناسب مکانهای ی است که به علت عرض کم دهانه امکان نصب در تلسکوپیک به صورت استاندارد و کامل فراهم نیست .

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1302)
کد خبر: 3
  • در اتوماتیک تلسکوپیک

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

درباره ما
پارس تکسان

پارس تکسان تولید کننده انواع سیستم های کنترل تسهیل تردد هوشمند ،

انواع درهای شیشه ای ، پارکینیگی ، بیمارستانی و حریق ، 

.انواع پله برقی ، کرکره های اتوماتیک و راه بند می باشد


درب های اتوماتیک
تماس با ما
پارس تکسان

آدرس  دفتر مرکزی: تهران خیابان  شیخ بهایی شمالی نبش خیابان اوستا 

پلاک 20 واحد2    تلفن  1 - 88213050    نمابر  88056424

درب های اتوماتیک
حق چاپ توسط پارس تکسان در سال 2021